Отборите на Манчестър Сити и Копенхаген играят при резултат 2:0 в

...

НА ЖИВО: Манчестър Сити - Копенхаген 2:0, кошмарна вратарска грешка

Отборите на Манчестър Сити и Копенхаген играят при резултат 2:0 в мач-реванш от 1/8-финалите на шампионата Шампионска лига. Срещата на стадион „ Етихад “ започва в 22:00 часа и на уеб страницата Gong.bg ще проследим онлайн всичко най-интересно от конфликта.

Още в 5-ата минута " жителите " откриха резултата. Центриране стигна до Мануел Аканджи, който шутира от въздуха и преодоля стража на гостите за 1:0.

Три минути по-късно Оскар Боб направи отличен самостоятелен рейд, който приключи с блокиран удар и корнер. Родри нацели гредата след осъществяването, а топката стигна до Хулиан Алварес. Аржентинецът стреля от левия фланг прати топката право в ръцете на Камил Грабара, който обаче не съумя да я улови, а я изпусна във вратата си.

LIVE |   2:0 (3:1 в първия двубой)

1:0 Манеул Аканджи 5'

2:0 Хулиан Алварес 9'